Ubytování Martin

Využijte rekreačního ubytování Martin, které se nachází v Karlově pod Pradědem. Celoroční ubytování nabízíme ve třech menších pokojích po čtyřech lůžkách. Vybavená kuchyně ledničkou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí Vám poslouží k připravení občerstvení. Ubytování je vybaveno sprchovým koutem s WC, dvěma umyvadly a jedním samostatným WC s umyvadlem. Ubytování nabízí společenskou místnost s velkým stolem a pohovkou. Využít můžete venkovního posezení v pergole, kde je k dispozici gril (kámen, rošt) i ohniště. K zábavě můžete využít stolní fotbálek. Taktéž je možnost připojení k bezdrátovému internetu zdarma (Wi-Fi).

Ubytování je součástí rodinného domu, který je rozdělen na část ubytovací s odděleným vchodem a část obytnou – majitel v objektu. S nikým z rodinného domu nepřijdete do styku, ubytovaní je naprosto odděleno od rodinné části – je to samostatná jednotka.

UPŘEDNOSTŇUJEME KLIDNĚJŠÍ HOSTY (RODINY S DĚTMI) protože je ubytování součástí rodinného domu, není vhodné k pořádání rušných párty. Děkujeme za pochopení.

Parkování u domu v oplocené zahradě. Topí se v celém domě, takže starosti o topení nemusíte mít 🙂

  • celková kapacita objektu je 10 osob